nagłówek

Publikuj swoje ulubione zdjęcia

Podczas przeglądania stron internetowych często znajdujesz atrakcyjne i ciekawe zdjęcia? Gdy chcesz do nich wrócić, zwykle nie wiesz, na jakiej witrynie się znajdowały? Teraz to żaden problem.

Dzięki naszemu portalowi wszystkie interesujące cię i przykuwające wzrok obrazki możesz zapisywać „w chmurze”. Wystarczy tylko jedno kliknięcie, by je zapisać oraz dzielić się swoimi inspiracjami z innymi osobami. Odkrywaj nowe zdjęcia i dziel się nimi - w każdej chwili!

Twórz swój album

Chcesz posiadać wszystkie zapisane obrazki w jednym miejscu? Chcesz mieć zawsze do nich dostęp, bez względu na to, gdzie się znajdujesz? Chcesz umożliwić innym osobom czerpanie z Twoich inspiracji?

Dzięki naszemu portalowi dodasz swoje ulubione zdjęcie do wirtualnego albumu. Jeżeli opatrzysz go odpowiednim tytułem oraz otagujesz, wszystkie fotografie będą łatwe do wyszukania przez innych użytkowników.

Poszukuj ciekawych zdjęć i dziel się nimi - każdego dnia!

nagłówek
nagłówek

Szukaj innych inspiracji

Poszukujesz ciekawych inspiracji, które są zgodne z Twoimi zainteresowaniami?

Dzięki naszemu portalowi trafisz na obrazkowe inspiracje, dodawane przez ludzi takich jak Ty! Przeglądaj zdjęcia gromadzone przez innych użytkowników. Szukaj takich fotografii, które kochasz i które są dla Ciebie natchnieniem.

Obserwuj swoich znajomych

Chcesz wiedzieć, co robią Twoi znajomi? A może chcesz śledzić poczynania osób, które dzielą podobne zainteresowania?

Dzięki naszemu portalowi w każdej chwili możesz sprawdzić, co czym interesują się Twoi znajomi oraz czym zajmują się inni użytkownicy o podobnych zainteresowaniach. W jednym miejscu możesz sprawdzić, co inspiruje osoby podobne do Ciebie.

nagłówek
Zacznij już teraz   
Stwórz swoje konto